Jesteś tutaj: Start / ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

JĘZYK ANGIELSKI

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, prowadzone przez  Szkoła Języka Angielskiego British House cieszą się  ogromną  sympatia wszytskich dzieci.  Zajęcia w naszej szkole nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych, tj. mówienia, słuchania, czytania i pisania. W związku z zamknięciem szkół  od poniedziałku 16 marca powodzadzone są zajęcia  online. Przy użycie bardzo dobrej platformy do prowadzenia nauki, dzięki której można  realizować  dotychczasowy materiał tak jak podczas standardowych zajęć, nauczyciele i uczniowie widzą się i słyszą, mają udostępnione oprogramowanie z podręcznikami i materiałami interaktywnymi. Mogą wspólnie razem wykonywać ćwiczenia, prowadzić konwersacje, wykonywać quizy i grać w gry językowe a nawet przeprowadzać zabawy ruchowe. Zajęcia te cieszą się ogromną sympatią wsród dzieci, a także ich rodziców.

EDUKIDO

Zajęcia pozalekcyjne z klockami LEGO to autorski program zajęć pomagający dzieciom poznać świat poprzez klocki LEGO.

ZAJĘCIA SPORTOWE

Dzięki GOK w Somiance dwa razy w tygodniu w naszej szkole prowadzone są zajęcia z kickboxingu. Jest to wspaniafa forma spędzania wolnego czasu po lekcjach. Wszystkich chętnych zapraszam w każdy poniedzialek i czwartek w godz. 17.30-18.30.

Kontakt do zapisu: GOK: 695-304-400