Jesteś tutaj: Start / / W-F

W-F

czasie od 25 maja do 25 czerwca ćwiczenia z piłkami- podania, odbicia i chwyty na powietrzu. Ćwiczcie elementy gry w piłkę nożną, siatkową, ręczną.

Pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa.Dalej zachęcam Was do korzystania w Internecie z różnych propozycji ćwiczeń oraz gier.

Pozdrawiam Was gorąco.

W  czasie od 11majado 24 maja ćwiczenia z piłkami- podania, odbicia i chwyty na powietrzu.Ćwiczcie elementy gry w piłkę nożną, siatkową, ręczną.

Pozdrawiam Was gorąco.

W  czasie od 27 kwietnia do 08 maja w dalszym ciągu doskonalimy grę W SZACHY, ponadto w słoneczny dzień proponuję ćwiczyć na powietrzu- elementy gry w piłkę nożną, siatkową, ręczną.