Jesteś tutaj: Start / KL. V / INFORMATYKA

Zaprezentuj podstawowe prawa dziecka. Do tekstu dołącz odpowiednie rysunki. Wykorzystaj dostępne narzędzia programu Word. (Osoby chętne mogą wykonać prezentację w programie Power Point). Pracę zapisz pod nazwą Prawa Dziecka.

Przedstaw ofertę biura podróży „Jadę tu, jadę tam” dotyczącą wycieczki do wybranego kraju. Do tekstu dołącz zdjęcia zabytków, które warto zobaczyć. W tekście zastosuj odpowiednie wyróżnienia, pogrubienia, kursywę. Mile widziana praca w programie Power Point (prezentacja – slajdy). Jeśli się nie uda, to w dostępnym edytorze tekstu. Pracę zapisz pod nazwą Wycieczka.